Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

202406220917280_t1.JPG
Ballagás.


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Ballagás 2024.
Jász Világtalálkozó...
Búcsú 2024.
Majális 2024.
Lakástűz a Zagyva úton.
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 6
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,384
Legújabb tag: Kata0111
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Beavatkozás lehet a ritka kórral élő Velkei Nikoletta reménye [582 megnyitás] Önkormányzati és EP. választás 2024. [7114 megnyitás] Illegálisan vágtak ki több száz fát Jászalsószentgyörgyön. [939 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [731 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [1404 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [887 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [1303 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [4862 megnyitás] Érdekfeszítő helytörténeti írásokat mutattak be Jászalsószentgyörgyön [775 megnyitás] 2024.01.01-től az M4-es teljes hosszán díjköteles lesz [434 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Oldal: 12 / 34 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Szerző RE: Észrevételek a faluban
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-08-21 08:27
Jobb helyre nem is kerülhetett volna! Gratulálok nekik! smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
petymeg79
Tag

Hozzászólások: 16
Regisztrált: 2009.06.24
Elküldve: 2010-08-21 07:04
Minden elismerés a tûzoltóknak a polgármester és képviselõk jól döntöttek.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
mbandi
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 499
Regisztrált: 2009.07.08
Elküldve: 2010-08-20 23:13
Családi nap: Jászalsószentgyörgy községért díjat idén kapta: JKTE
- Azaz Községi Tûzoltó Egyesület kik már több mint 80 esztendeje a település és lakóinak védelmében tevékenykednek. smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-19 05:58
A két temetõ között valóban jó lett volna de rég kb tíz éve eladták nem a mostani képviselõk.
Úgy tudom a kereszt mögötti területrõl van szó ami közel van a benzinkúthoz de nem ahhoz tartozik.
Az ötlet szerintem jó, örvendetes lenne ha megvalósulna, nem tudom miért kell mindjárt károgni, valaki tud jobbat?
Üdv


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
yangjeng
Tag

Hozzászólások: 31
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.07.23
Elküldve: 2010-08-17 21:17
Benzinkút környékére még a Vecamó idejében akarták áttelepíteni a focipályát,: Veres úr (az akkori focicsapatunk fõ támogatója). Egy biztos, nincs az a földmûves ki eladná az értékes földjét azon a területen. A Másik helyszínek a két temetõ köze lett volna megfelelõ, de ezt a területet is elveszítette a hivatal, lecsúszott róla (mondhatnám azt is más kezére játszották át.) smiley
Benzinkút környékét mint focipálya gondolatot, el lehet felejteni.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-08-17 17:55
Én ezt még nem hallottam! Egyébként nagy valószínûséggel a benzinkút környékére akarnak valamilyen pályát.(Ez nem azt jelenti, hogy már 100% biztos a dolog.)

Bár ekho30 szépen "féleszûzött" múltkor, hogy micsoda hazugságokat terjesztünk; csak akkor azt nem értem, hogyhogy olyanok is hallottak errõl a benzinkutas hírrõl, akik rendszeresen járnak a Vadasba, és tuti, hogy nem errõl az oldalról szedték az infókat!

Úgyhogy ekho30 lehet, hogy van valami igazság abban, hogy pályát akarnak a kút közelébe!

Egyébként B. Béláék "háza" nagyon szexisen néz ki!smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
ekho30
Tag

Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2010.08.04
Elküldve: 2010-08-17 12:46
Sõt, az egész Vásár utat neki adja tokkal vonóval, sõt Szabó Laci a költözés idejére felajánlotta a benzinkút moteljét az egész Balázs család lakhatására. Micsoda összefogás! Hát nem cuki?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-17 09:45
Na elkezdek én is terjeszteni egy hírt! smiley Elsõ kézbõl hallottam. Az önkormányzat meg akarja vásárolni a Nyár utcában B. Béla házát. Béla annak idején szocpolból építette a szilikát házát. Na most vélhetõen a focipálya-projekt keretében megvásárolja a házát az önkormányzat. A polgármester felajánlotta neki, hogy a faluban bármely házat megveszik neki 7millió forint értékben. Béla már a Vásár utcában ki is nézett egy házat magának, de van még másik 3 ami, mint lehetõség elképzelhetõnek tart. Ennyi a hír. smiley Vonja le mindenki a következtetést. Szebb jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2010-08-14 10:42
Volt itt egy pár nem a témába illõ hozzászólás, áthelyeztem az "Országos politika" témába. Ha legközelebb hasonlót látok, szó nélkül törlöm. Kérek mindenkit hogy maradjunk témán belül. A topic témája: "Észrevételek a faluban..." Köszönöm.


Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-11 06:25
Fejlett térfigyelõ rendszer, pl bevezetõ utak, nyár út, híd helyszíneken
Településõrség tapasztalt volt rendõrökkel
Polgárõrség megerõsítése autóval
Rendõrség támogatása

Tisztázzunk valamit: a közbiztonság megteremtése alkotmányosan a rendõrség feladata és eszközei is vannak illetve remélhetõleg lesznek hozzá!!!
Tehát nem az önkormányzat feladata a közbiztonság teremtése, ha van rá hajlama és pénze segítheti az ez meg is történt szentgyörgyön is.

A cigány gyilkosságok a megoldás? Ugyanúgy lefogják csukni mint a meglincselt tanár gyilkosait.
A szélsõségesek miért nem tüntetnek bajtársaikért (akik cigányokat gyilkoltak) az ügyészség elõtt, vagy szabadítják ki õket.
Mert nem ez a megvalósítható megoldás.

Jó törvény kell, ami mindenkire vonatkozik. Ahol szükséges szigorítani kell õket és betartatni azt. A Fidesznek sikerül-e majd meglátjuk, mindenesetre a szociknak volt idejük, de nem tettek semmit, sõt tudatosan züllesztettek, hogy mi a tyúklopásokkal, meg azok elkövetõivel legyünk állandóan elfoglalva, addig õk elloptak "fent"mindent amit lehetett.
Üdv


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-08-10 17:05
Pgyula!

Nagyon is látjuk, hogy mit tett a polgi... Semmit!
Az érpataki modell is arról szól, hogy elõször a nagykutyákat kell elkapni.
Orosz Mihálytól és -ról azt olvastam, hogy milyen nagy harcot vívott a bûnözõkkel, volt olyan, hogy az életére is törtek.

(Ugyanezt hallottam például a szociális kártyáról elhíresült Szepessy Zsoltról, Monok polgármesterérõl, a saját irodájában akarták meggyilkolni, asszem leszúrni.)

Szarvák Imrérõl hallotta már esetleg valaki, hogy esetleg fel akarja számolni a bûnözést?????????

Persze, majd a Fidesz rendet tesz... Hiszi a piszi...
Valószínûleg azért próbálták letagadni az árvízi fosztogatásokat!
Biztos, azért van a soraikban a cigánybûnözõ Farkas Flórián, akinek az ügyét sok évre titkosították!
Ezért van még börtönben Budaházy, míg például Stohl András vagy Bajnai Gordon szabadon kószál!

Köszönöm, narancsrajongók, ezt jól benéztétek szavazáskor!smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-10 05:48
Kedves Trapi!

Azt nem tudhatjuk mit tett és mit nem a polgármester úr az általad felvetett ügy kapcsán.
Amúgy alapvetõen annak felkutatása rendõrségi ügy, nem a polgi feladata, infóval Te és én is segíthetünk nekik a nyomozás során.
Egyébként a szoclib kormányok engedték kinõni ezeket a gyomorforgató történeteket, reméljük a jelenlegi kormány is látja az általad említett problémákat és igazságot próbál tenni és rendet ebben is.
Üdv


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-08-09 18:21
Pgyula!

Nekem ne mondd, hogy nálunk mennyit tesznek a közbiztonságért...

Képzeljük magunkat Szarvák Imre helyébe! Egyszer csak felmegy az apósáék erkélyére! Kezdené csodálni a szentgyörgyi tájat, mikor északi irányban, az út másik oldalán meglát egy palotát!smiley

Ilyenkor az embernek eszébe jut, hogy vajon egy segélybõl élõ alak hogy képes ilyen nagy házat fenntartani!

Szerinted?

És vajon egy polgármesternek nem kötelessége utánajárni ennek a dolognak?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-08 12:34
Jó étvágyat! Nem szembesíteni kell, ott kell lennie a számlának. Ha nincs akkor elég nagy baj van az önkormányzati elszámolással. Az hogy az önkormányzat elszámolásilag rendben van nem azt jelenti feltétlen jól mûködik. A számla trükköket szerintem elég sokan ismerik, egy jó könyvelõ kell és kész. Az elõzõ beszélgetések során már kielemeztük Szabó Lacit, mint polgármester alternatívát. smiley Szebb jövõt!
Azt kifelejtettem, másnap intézkedett, nem azonnal kellene? Az érpataki modell egy komplex megoldás, nem részei vannak, azt egyben lehet megcsinálni vagy semmiköze nincs hozzá. Még egyszer: Szebb jövõt! smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-08 12:23
Sok jó dolog van az érpataki modellben azt próbálom érzékeltetni hogy több eleme nálunk is fellelhetõ lásd korábbiakban.
A lopásnál egyetértek a zéró toleranciával, ezért mondom hogy konkrétan buktassuk le azokat akik elkövetik, de ne vagdalózzunk értelmetlenül.
Jó étvágyat mindenkinek!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-08 12:18
Senki 75!
A Szabó féle történetet én másképp ismerem.
Miután jelezte a polginak hogy állítólag mit látott, a polgi másnap a Szabó által gyanusítottat akarta szembesíteni a történtekkel Szabó elõtt. Erre Szabó hirtelen ideges lett és éppen nem ért rá tisztázni a helyzetet, szóval blöffölt.
Hogy hazudott az is bizonyítja, hogy amikor utána ment az állítólagos tolvajnak miért nem jelezte azonnal az illetékeseknek tettenérés keretében.
Elvégre azt hangoztatja magáról, hogy õ nem fél senkitõl, miért nem tett azonnal tett jelzést, feljelentést, vagy azóta vagy ezután is tehet. Ráadásul képviselõként kötelessége is lett volna.
Hát azért mert hivatalosan nem meri vállalni csak jár házról házra és duruzsolja hazugságait és nem valós megoldásait a cigányügyrõl. idézek tõle: "aki nem ért egyet vele magyarnak egy golyó, cigánynak kettõ hogy biztos legyen"
Kérdezem én hányat lõtt már le közülük eddig? egyet sem
Én úgy tudom egy alkalmazottját verte meg korbáccsal aki ráadásul magyar.
Gyönyörû viselkedés, ha megválasztják mi várható?
Üdv


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-08 12:16
Az, hogy dolgoznak akik segélyen vannak, nem a falu érdeme, hanem egy nép elégedetlenség nyomására megalkották a közmunka programot. Az hogy cigány vagy magyar az munkamorál szempontjából érdekes. Általában nem a cigány ember fog a magyar emberhez alkalmazkodni, sajnos. Az hogy az önkormányzat pénzén, az önkormányzat eszközeivel maszekoljanak, enged meg nekem, hogy ne tartsam elfogadhatónak. Mi lenne ha a falu lakossága azt mondaná adják már nekem is oda azt a kisteherautót, megtankolva, mert van egy kis maszek munkám. Szíve joga eldönteni, hogy hétvégén kimegy felszedni a döglött állatokat vagy sem, ha megteszi elismerésem, de ez nem jogosítja fel az elõzõekre. Azt sem tartom elfogadhatónak, ha "csak" keveset lopnak, bõrszíntõl függetlenül. Ez szintén érpataki modell része. Érdemes lett volna eljönnöd meghallgatni az érpataki polgármester elõadását. De ha érdekel szívesen odaadom DVD-n, megörökítettük. Szebb jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-08-08 12:00
pgyula! Én nem a feljelentgetõk közé tartozom. Nem pletyka, mert én látom, láttam. Ha már pletykáknál tartunk. Ha jól tudom az egyik sofõr tankolt a benzinkúton 5 kannányi üzemanyagot. Elvitte ezzel a kisteherautóval, Szabó Laci elment utána. Látja ám, hogy ez a sofõr az egyik kanna üzemanyagot a saját autójába tölti. Szabó Laci szól a polgármesternek, hogy ez a sofõr mit is tett. A polgármester neki esett Szabó Lacinak, hogy merészeli megvádolni ezt az ártatlan embert, van fényképe vagy bármi. Na most ha ez a hír igaz, akkor egyszerû a megoldás, ugyebár az önkormányzat is számlával tud elszámolni. Meg kellene nézni mennyi üzemanyagot vett a sofõr és mennyit vitt az önkormányzathoz. Nem kell ide fénykép. A másik dolog van arra ember aki ellenõrizze a közmunkásokat, mert ugyebár akikrõl beszélünk közmunkások és nem titkos ügynökök. Lehet most már egy kicsit nagyobb hangsúlyt fektetni az ellenõrzésbe is, az érpataki modell többek közt errõl is szól. Szebb jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-08 12:00
Évekig a cigányoknak nem kellett dolgozni és kapták segélyt feltétel nélkül, az is baj volt.
Most nálunk dolgoztatják õket ez ne legyen már megint csak probléma.
Azt is lássuk már hogy ha kell hétvégén elütött kutyát is elviszik ugyanazok a mazdával, régen ott bomlottak a dögök, meg a töménytelen szemetet, meg építõanyagot amely beépült a faluba.
Ha mindent ellopnak most, hogy lehet hogy van pénze a falunak önerõbõl pl Zagyva hidat és Szent Imre iskolát felújítani vagy Wc-t építeni a Vadasba.
Régen meg szinte minden csak lepusztult. Ez szerintem ellentmondás fõleg úgy, hogy mindennel elszámol a hivatal és tudtommal ezek nem titkosak.
Másik. A valóban értékesebb közjármûveken falubuszon és Thálián láttatok már cigányt ülni. Hát én nem.
Akkor kik az urak? Szóval bonyolultabb ez na.
A közmunkaprogramban sajnos nem csak cigányok és képzetlenek vannak, hanem tucatnyi aki diplomás, érettségizett, vagy van szakmája legyünk rájuk is tekintettel amikor közmunkásokat minõsítjük általában.
Nem védem õket mert van mit tanulniuk, de az ne legyen már baj hogy dolgozhatnak, persze kellõ odafigyelés mellett.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
pgyula
Tag

Hozzászólások: 32
Regisztrált: 2010.07.15
Elküldve: 2010-08-08 11:33
Szerintem ha tényleg azt csinálják (mármint a polgi engedi) hogy meglopják a falut le kell fényképezni, bizonyítékokat, tisztázni a szitut szerezni és azonnal feljelenteni rendõrségnél.
Ha nincs konkrétum akkor csak üres fecsegés, illetve olcsó rágalmazás....
Amúgy az kisteherautót irigyelték anno Homajovszkitól is, csak akkor még nála volt éjjel nappal ma a hivatal udvarán a helye ha nincs feladata.
Szerintem az autó munkaeszköz, nekem is van kisteherautóm odaadom bárkinek csak dolgozzon vele..


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 12 / 34 << < 9 10 11 12 13 14 15 > >>
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.148.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ photo...
3.147.43.xxx @ photo...
18.223.241.xxx @ photo...
3.133.121.xxx @ forum...
3.140.195.xxx @ photo...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 169 hete
Észrevétel... 224 hete
Egyéb videók 454 hete
Zene 456 hete
Utcanev valt... 457 hete
Országos po... 508 hete
Humoros videók 531 hete
Vadas 544 hete
Emlékek 619 hete
Kifestõk, s... 640 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Sajnálod, hogy Szarvák Imre befejezi a polgármesterséget?

Igen

Nem

Semleges

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16383 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2024
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar