Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

202408200859230_t1.JPG
Tüzijáték


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Családi nap 2024.
Jótékonysági rendezv...
Ballagás 2024.
Jász Világtalálkozó...
Búcsú 2024.
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 10
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,391
Legújabb tag: xyzzs
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Szombati és vasárnapi foci a Vadasban. [102 megnyitás] Fergeteges családi és retro napra készülnek Jászalsószentgyörgyön [902 megnyitás] Beavatkozás lehet a ritka kórral élő Velkei Nikoletta reménye [1377 megnyitás] Önkormányzati és EP. választás 2024. [11392 megnyitás] Illegálisan vágtak ki több száz fát Jászalsószentgyörgyön. [1258 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [1021 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [2128 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [1315 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [1782 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [6580 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Oldal: 18 / 34 << < 15 16 17 18 19 20 21 > >>
Szerző RE: Észrevételek a faluban
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-06-09 21:55
Kedves ivanka!

Amit írtam Szászberekrõl, azt nem "nácirászisztáfászisztá" elveim mondatták velem, hanem a jászsági "szájhagyomány". Hidd el, szívesen vállalkoznék arra, hogy elmenjek egy "tanulmányútra", Szászberekre meg mondjuk Jászladányra, hogy megnézzem, mi, miért, hogyan történik náluk.

Szükséges lenne megkérdezni Szentgyörgy lakosságát is, vajon melyik település színvonalát kívánja megközelíteni, mert még abban a helyzetben vagyunk, hogy visszafordítsuk a falu teljes pusztulását. Ezalatt értendõ az iskolabezárás, elvándorlás, elnéptelenedés, elöregedés, a közbiztonság teljes hiánya és egyéb "finomság" mindennapos rettegés és félelem, avagy "küzdelem a túlélésért"!




* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-06-09 16:02
Szerinted lehet tenni ellenük bármit is?! Nincsenek 14 évesek, nekik kisebbségi jogaik vannak. Annyit lehet tenni esetleg, hogy a szomszédok most már végre elkezdenének egymásra figyelni, eddig is figyeltek csak más célból. Bízom benne kinyílik végre mindenki szeme, nem a gyarapodás idõszaka következik, ami már van az embernek legalább azt ne lopják el. Ebben bízom. Szebb Jövõt!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-06-09 12:31
[quote]senki75 írta:
tildy! jó hír, a ti utcátokban (most jártam arra) már járõröznek a falu kisebbségi gengszter jelöltjei. Szõke hajjal. Szóval õk nem magyarok, nem is vallják annak magukat. Szóval jobb ha mindenkinek szeme a pályán.[/quote]

Ha lehet tudni kik azok, es mas is van mar a rovasukon, miert nem lehet elkapni oket? Hihetetlen. Gondolom lehet tudni, kikrol van szo.

A kisebbsegi kontos moge bujast en sem szeretem amugy...


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-06-08 21:30
tildy! jó hír, a ti utcátokban (most jártam arra) már járõröznek a falu kisebbségi gengszter jelöltjei. Szõke hajjal. Szóval õk nem magyarok, nem is vallják annak magukat. Szóval jobb ha mindenkinek szeme a pályán.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
Vadam5
Tag

Hozzászólások: 92
Regisztrált: 2009.11.02
Elküldve: 2010-06-08 20:31
Kedves ivanka, az én válaszom neked nem felelt meg, trappistáé meg nem "törvényes", most már igazán kíváncsi lennék a TE megoldásodra.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
ivanka
Tag

Hozzászólások: 16
Regisztrált: 2009.08.27
Elküldve: 2010-06-08 20:02
Nos, kedves Trappista!
Akkor itt a remek alkalom, légy szíves menj el Szászberekre a Polgármesteri Hivatalba, és kérdezd meg a polgármestert, hogy mit csinált annak érdekében, hogy ne költözzenek be Szászberekre nem kívánatos elemek! Mit jelent az, hogy nem engedik be õket! Milyen eszközöket használnak fel? Fekvõ-polgi, képviselõ-sün, lakossági kordon? A választ légyszíves közöld! Nagyon kíváncsi vagyok rá! VALAMI konkrétumot! Ja, és VALAMI törvényeset! Köszi!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-06-08 18:44
Ezért írtam tisztelet a kivételnek, ismerek több normális cigány családot is a falunkban, nem is mondanék rájuk semmi rosszat, nem egyszerû az életük, de õk vannak kevesebben. Õk értik is mirõl beszélek/írok, sõt nekik is hasonló a véleményük, ezekrõl a bûnözésre szakosodott családokról. Nem is gondolnék cigányokat megszorító törvényekre, egyszerûen csak annyi a törvényeket velük is be kellene tartatni, nem kellene állandóan a rasszizmus, mert én cigány vagyok és hasonlók mögé bújni/bújtatni õket. A törvények mindenkire vonatkoznak. A youtube-on megtalálod a borsodi vajda mit mondott. Érdemes, pedig õ igazán cigány, a szó jó értelmében. Nem értem miért nem lehet nevén nevezni a problémákat, ha a cigányság 95%-a bûnözõ, akkor cigánybûnözés van. Elegem van már a pozitív diszkriminációból. Nekik csak jogaik vannak, nekünk csak kötelességünk. Kíváncsi lennék, mennyire állnál pozitívan a Nyár utcán mondjuk úgy este 10-11 felé. Lehet változna a véleményed, nem valószínû, hogy az ott lakó magyar családoktól kellene tartanod.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-06-08 18:25
[quote]senki75 írta:
Egyébként minden korosztálynak meg volt a maga "bûne", volt aki koszorúkat "lopott", volt aki gyümölcsöt, volt aki becsengetett házakba, volt itt sok minden, szerintem mindenki átesett hasonlókon, pl akitõl elcsentünk szilvát jól megkergetett, nyakon hajíntott, szólt a szüleinknek, kaptunk egy-két atyai nyakast, tanultuk a rendet. Magyar családokban így megy, kisebbségnél biztatják, sõt tanítják a bûnre. Persze hozzáteszem tisztelet a kivételnek. .[/quote]

Nem hiszem, hogy ez jora vezet az effele minden cigany lop fele lepedorahuzas.

Szomszedunk cigany. Tisztessegesek, dolgoznak mind. Hozzajuk is betortek mar, vittek el funyirot, ezt azt. Ok idekoltoztek, nem tosgyokeres szentgyorgyiek. Megis tudnak normalisan elni. En azt mondom, addig mindenkihez pozitivan allok, amig az ellenkezojere nem ad okot. Borszintol fuggetlenul.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-06-08 16:33
Félreértettél miért gondolnám, hogy nincs jogod beleszólni, annyit akartam ebbõl kihozni van egy-két magyar gyerek akik "törvényen kívüliek" és van egy-két tisztességes kisebbségi gyerek. Egy-két magyar szülõ aki nem vágja nyakon a gyerekét, a kisebbségnél egy-két szülõ vágja nyakon ha bûnt követ el. Egyébként a nyakon vágással kapcsolatban azt akartam kihozni, hogy Te mint az áldozat a magyar elkövetõ gyereket nyakon vághatod, de a kisebbségi elkövetõt próbáld csak jó modorra nevelni, a szülei a véredet veszik, a törvény ellened fordul mert rasszista vagy, a "szegény" kisebbségi elkövetõt szinte megdicsérik, mert csak védte magát. Egyébként minden korosztálynak meg volt a maga "bûne", volt aki koszorúkat "lopott", volt aki gyümölcsöt, volt aki becsengetett házakba, volt itt sok minden, szerintem mindenki átesett hasonlókon, pl akitõl elcsentünk szilvát jól megkergetett, nyakon hajíntott, szólt a szüleinknek, kaptunk egy-két atyai nyakast, tanultuk a rendet. Magyar családokban így megy, kisebbségnél biztatják, sõt tanítják a bûnre. Persze hozzáteszem tisztelet a kivételnek. Egész Európa ettõl szenved.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-06-08 12:44
[quote]senki75 írta:
Nem arról volt szó, hogy nem olvastam el amit írt. Náluk történt, ezt értem de ha megszaporodtak ezek az esetek, hogy magyar gyerekek ilyeneket csinálnak, feltételezem máshol is történt, sõt feltételezem azt is lehet tudni ki tette, mert mi másból lehetne tudni, hogy magyarok voltak. Az értetlenségem erre vonatkozott. Amit inkább Szentgyörgyön tapasztalunk az, hogy van egy etnikai család annak a gyermekei és egy iker pár, akik "járõröznek" a faluban, figyelik az udvarokat, az utcákat és ahol lehet lecsapnak, hol egy tyúk, hol egy gyümölcs, mikor mi, minden ami mozdítható. Egyáltalán nem minõsíthetõ gyerekcsínynek amit tesznek, õk a jövõ bûnözõi. Sõt az óvoda udvarra sem magyar gyerekek ugrottak be pusztítani, rombolni. Lehetne sorolni. Nem állítom, hogy minden magyar gyerek tisztességes, de a magyar gyereket nyakon lehet vágni, ha a szülei megtudják õk adják a következõt a gyereknek, próbáld ezt megtenni egy kisebbségi gyerekkel, agyonvernek a szülei, lásd az országos példákat. Lehetne folytatni csak semmi értelme, Te Angliából a szüleid véleményére támaszkodsz, mi meg itt élünk.[/quote]

MAradjunk annyiban, hogy nemcsak a szuleim velemenyere.
2009 novemberig kb kethetente hazajartam hetvegere (mivel addig Magyarorszagon laktam ) , es akkor is tortentek ilyen esetek, nem egyszer. Volt amikor utanuk is futottam, de nem tudtam elkapni oket . Fel van szerelve kamera , ami a kapura lat , de a felvetele NEM HASZNALHATO bizonyitekkent.
Oke a tobbit, hogy nem egyedi eset igen, a szuleimtol tudom.
A kedves szulok meg ugy nez ki megsem adnak pofont a gyereknek, mert azota is folyamatosan csinaljak.

Tudom, nem elek ott, csak hetvegen voltam otthon, minek szolok bele....


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-06-08 09:11
Nem arról volt szó, hogy nem olvastam el amit írt. Náluk történt, ezt értem de ha megszaporodtak ezek az esetek, hogy magyar gyerekek ilyeneket csinálnak, feltételezem máshol is történt, sõt feltételezem azt is lehet tudni ki tette, mert mi másból lehetne tudni, hogy magyarok voltak. Az értetlenségem erre vonatkozott. Amit inkább Szentgyörgyön tapasztalunk az, hogy van egy etnikai család annak a gyermekei és egy iker pár, akik "járõröznek" a faluban, figyelik az udvarokat, az utcákat és ahol lehet lecsapnak, hol egy tyúk, hol egy gyümölcs, mikor mi, minden ami mozdítható. Egyáltalán nem minõsíthetõ gyerekcsínynek amit tesznek, õk a jövõ bûnözõi. Sõt az óvoda udvarra sem magyar gyerekek ugrottak be pusztítani, rombolni. Lehetne sorolni. Nem állítom, hogy minden magyar gyerek tisztességes, de a magyar gyereket nyakon lehet vágni, ha a szülei megtudják õk adják a következõt a gyereknek, próbáld ezt megtenni egy kisebbségi gyerekkel, agyonvernek a szülei, lásd az országos példákat. Lehetne folytatni csak semmi értelme, Te Angliából a szüleid véleményére támaszkodsz, mi meg itt élünk.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-06-07 20:47
[quote]tildy írta:

Mostanában megint elszaporodtak a dobálós esetek ugyanis.
A redõnyünket kõvel dobták be, akkorával, hogy hatalmas lyukat ütött rajta. NEm az elsõ alkalom. Volt, mikor egy fát hajítottak be az udvarra, volt , mikor éjjel egykor azzal szórakoztak, hogy becsöngetnek. Volt mikor reggel azzal szórakoztak- gondolom mondanom sem kell, mennyire jó édesanyámnak, ha 7kor lepihen a munka után, és valamelyik siheder felébreszti....
És ez rendszeres. Volt amikor abbahagyták, volt, mikor az iskolába is bementek a rendõrök, mert lehet tudni kik voltak.
Arról nem is beszélve, hogy a telefonos zaklatások-felcsörgetem nem szólok bele szintén rendszeres.... [/quote]

A teljes szöveg elolvasásához lapozz vissza egyet.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
senki75
Adminisztrátor

Hozzászólások: 192
Regisztrált: 2008.07.31
Elküldve: 2010-06-07 20:39
Kinek törték be az ablakát magyar gyerekek? Kit dobáltak meg a faluban? Nem is hallottam róla, pedig itt élek. Fõleg arról nem hallottam, hogy ez rendszeres lenne a faluban.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2010-06-07 16:36
Más...

Ismét üzemel a "Béke tanya" mögötti repülõtér. Igaz, mezõgazdasági célokra száll fel a madárka, de azért mégis elmondhatjuk hogy van repterünk mitöbb ERPORTUNK. smiley

Hajdanán mikor még utasszállító is felemelkedett... régi szép idõk!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-06-07 15:23
[quote]trappista írta:

Szentgyörgyiek úgy mondják, hogy az idevalósi cigányokkal kevesebb baj van, mint a beköltözõkkel!


[/quote]
Kedves Trappista: nem kell ahhoz ciganynak lenni, hogy valaki ne tudjon viselkedni. Mostanaban elszaporodtak pl. az ablakbetoresek, kovel dobalasok is. Ezeket tobbnyire tosgyokeres szentgyorgyi fiatalok csinaljak, szuleik kb a mai 35-45 eves korosztaly, megsincs fellepes ellenuk....

Egyebkent igen, a helyi ciganyoka tugye ismeri az ember...
Betelepitest szerintem le kene tiltani, hazvasarlast azonban nem. Nem mindegy ugyanis, hogy valaki fizet azert, hogy itt lakhasson, vagy hogy valakit ide "kuldenek".


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-06-07 15:17
[quote]trappista írta:
Tud valaki arról, hogy Szászbereknél átszivárgott a víz a gátnál? Tényleg igaz???[/quote]
en JAszberenyrol tudok, nagymamam kertjenek a vegeben van a zagyva gatja, a gat tetejetol ket meterre van a viz, de a hetek ota tarto esozes miatt van atszivarga, a kert vegeben all a viz.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-06-07 14:46
Kedves ivanka!

Nem követtem a vitátokat, úgyhogy nem akarok beleszólni!

Csak lenne egy megjegyzésem: Szászberket sokan dicsérik, fõként azért, mert ott nincsen cigány. Állítólag oda nem engedik be õket! Tehát, ha ez igaz, akkor mégis lehet ellene vmit tenni, hogy kétes személyek ne költözzenek be a településre!

Szentgyörgyiek úgy mondják, hogy az idevalósi cigányokkal kevesebb baj van, mint a beköltözõkkel!

Molnár Oszkár, Edelény polgármestere arról vált ismertté, hogy kimondta a nyílt titkot, amelyet már nagyjából mindenki tudott, hogy a cigányasszonyok többsége a terhesség alatt "különbözõ mûveletekkel" károsítja magzatát, hogy magasabb segélyhez jusson.

Szepessy Zsolt, Monok polgármestere volt az elsõ, aki elõhozakodott a szociális kártyával. De az Út a munkához program nem az õ nevéhez fûzõdik! Ez teljesen más, mint amit Szepessy kigondolt!





* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
ivanka
Tag

Hozzászólások: 16
Regisztrált: 2009.08.27
Elküldve: 2010-06-07 01:10
A közbiztonság fenntartása elsõsorban a kormány és az irányítása alá tartozó rendõrség dolga, és az önkormányzat, amennyiben lehetõsége van rá, segítséget nyújt ehhez. Teljesen más lenne a szituáció, ha a rendõrség az önkormányzat fenntartásában mûködne, de ez, sajnos vagy szerencsére, nem így van. A korábbiakban feltettem egy kérdést kedves Vadam5, hogy mit lehetne tenni az ellen, hogy nem kívánatos emberek települjenek a faluba. Választ nem kaptam rá, ehelyett a modoromat kezdted kritizálni, holott így visszaolvasva, semmi sértõt nem fedeztem fel benne, gondolom Admin sem, mert akkor moderált volna. Tehát a Te szavaiddal élve, épkézláb ötletek jól jönnének. Szerintem Molnár Oszkár semmiféle segélyhez nem kötött munkát! A kezdeményezés Monokról indult, és az" Út a munkához" program lett a "végeredmény". És még valami, ha szerinted teljesen mindegy, hogy betelepítésnek vagy költözködésnek nevezünk dolgokat, akkor inkább hagyjuk is ezt az egész vízgereblyézést!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Észrevételek a faluban
tildy
Tag

Hozzászólások: 82
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy/ jelenleg London,UK
Regisztrált: 2009.11.23
Elküldve: 2010-06-06 19:30
[quote]Vadam5 írta:
Ivanka, teljesen mindegy, hogy betelepítésnek vagy költözködésnek nevezzük a dolgot, a lényeg, az hogy akik az utóbbi idõben ide költöztek, (tisztelet a kivételnek) szinte egytõl egyig rendbontó és "kétes kilétû" személy. Rengeteg olyan ember van a faluban, akik Jánoshidáról, Jászladányból és a többi már-már gettónak tekinthetõ faluból jött. Ez tény! Ezen nincs mit szépíteni. Sósékhoz hasonló családokkal akarjuk, hogy gyarapodjon a falu lakossága? Meglehetne azt csinálni, amit Edelényben a tiszteletre méltó Molnár Oszkár véghez vitt: nevezetesen azt, hogy munkához kötik a segélyt. Jártál te már a Posta elõtt, mondjuk a segély osztás idején? Ott gyûlik össze a falu alja, és erre is mondhatnád, hogy ''demagóg'', de akkor én kérdezném meg, hogy HOL ÉLSZ TE? Az Önkormányzatnak és a Polgármesternek nem az a dolga, hogy felvásárolja a házakat, hanem hogy fenntartsa a biztonságot! NE csak kampány idõszakban jöjjön a jobbnál jobb ötletekkel, hanem akkor amikor szükségünk van rá. Az önkormányzatba pedig olyanok üljenek, akik nem csak a szemüket meresztgetik, hanem épkézláb ötleteket valósítsanak meg!
Ugyan most káosz van az egész országban, de azért figyeljünk azokra a problémákra is, amik közvetlenül érintenek minket. Neked pedig Ivanka, neked csak annyit tanácsolok, hogy valamelyest változtass a modorodon, elvégre nem állatok vagyunk, hanem emberek, akiknek van képességük arra, hogy a gondolataikat normális keretek között írják le.
Szebb Jövõt! Kitartás![/quote]

Szerintem nem mindegy. Egyik esetben ugye penz kerul a faluba (koltozes) , mig masik esetben valaki ingyen kap , vagy jutanyosan ide lesz telepitve. Egyikben onkent megy a dolog(koltozes) , masiknal meg van mondva.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

tildy@koli.kando.hu
Szerző RE: Észrevételek a faluban
trappista
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 274
Lakóhely: Judapest
Regisztrált: 2010.01.26
Elküldve: 2010-06-06 15:11
Tud valaki arról, hogy Szászbereknél átszivárgott a víz a gátnál? Tényleg igaz???


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

ZSIráfvágyok@citromail.hu ántifásisztá@yahoo.hu
Oldal: 18 / 34 << < 15 16 17 18 19 20 21 > >>
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.148.xxx @ photo...
18.225.95.xxx @ news.php
18.227.161.xxx @ repor...
3.147.70.xxx @ photo...
3.142.173.xxx @ photo...
3.147.67.xxx @ photo...
3.149.29.xxx @ photo...
18.117.145.xxx @ photo...
3.145.11.xxx @ forum...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 178 hete
Észrevétel... 233 hete
Egyéb videók 463 hete
Zene 465 hete
Utcanev valt... 466 hete
Országos po... 517 hete
Humoros videók 540 hete
Vadas 553 hete
Emlékek 628 hete
Kifestõk, s... 649 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Sajnálod, hogy Szarvák Imre befejezi a polgármesterséget?

Igen

Nem

Semleges

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
17076 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2024
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar