Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

2024041418322113_t1.JPG
Győztes csapat.


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Lakástűz a Zagyva úton.
2024.03.14. Megemlékezés
Mindenki Karácsonya 2023
Mikulás járja a falut.
Örök Ifjak Nyugdíjas...
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 5
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,375
Legújabb tag: undisclosed
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Vármegyei II. osztály 26. forduló (Zártkapus mérkőzés) [93 megnyitás] Illegálisan vágtak ki több száz fát Jászalsószentgyörgyön. [447 megnyitás] Vármegyei II. osztály 24. forduló [127 megnyitás] Meghívó műsorestre [113 megnyitás] Ünnepi miserend [206 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [270 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [399 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [248 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [440 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [1154 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Oldal: 1 / 2 1 2 >
Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 797
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2008-07-19 19:08
Kedves Erika, Lorencia és Verus!

Az utóbbi hozzászólásaitokat áthelyeztem az Ifjúsági Egyesület kategóriába!
ITT találhatjátok meg
Megértéseteket köszönöm, további jó csevegést! smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
NwLGL
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 423
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.22
Elküldve: 2008-07-09 22:29
Ha a szavazástól bármi megváltozna, betiltanák.


Képeim


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
mucus18
Tag

Hozzászólások: 5
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy city
Regisztrált: 2008.05.27
Elküldve: 2008-07-03 15:25
[quote]Nagyon vágod ezt Mucus!

Hazajövök külföldrõl és nagy kés van a hátamban.
Javaslom, hogy az összeesküvés elméletek gyártása helyett járjál (lehetõleg) két lábbal a földön. Eszem ágában sem volt jelöltetni magam, nagyobb felelõsségnek érzem ezt. A munkám sem engedi ezt meg.
Tréfás megjegyzéseidet, amely az óltól való távolságom dokumentum szükségleteit feszegeti rád hagyom.
Közben altatnak minket, hamarosan az agyadat is kiveszik. Csipkerózsika álmodból felébredve azt veszed észre, hogy a környezõ települések integetnek és jól lemaradtunk. Szép színesek leszünk, mindenféle elképzelés nélkül.
Talpnyaló? Lehet, a családomért mindent.
Tényleg, mire jó a gazdakör?
A regisztráció során már foglalt volt a Mucus18, ezért lettem traktor.
ÉS NEM VAGYOK ZETOR!

Álmodj szépeket![/quote]

Jó reggelt kis virág traktor!!!
ÉN ÉBREN vagyok. ÉS fõleg mindkét lábammal a jászalsószentgyörgyi földön járok!
Ha csak nemrég jöttél vissza külföldrõl, akkor minek a..... -nak fikázol mindenkit?
És ha valamirõl foggalmad sincs minek beszélsz róla?
Olvass utána!!!!!!!!!!!!!
Tudod, ha a település nem a sólyomegyesületet támogatná,hanem azokat a civil szervezeteket, akik tényleg tesznek is a faluért, akkor lenne esély.
SAjnálom, hogy ennyire sziven találtalak!!! Bocsi!
CSak elegem van azokból az emberekbõl, akik-hasonlóan hozzád- csak okoskodnak, panaszkodnak és mégsem tesznek semmit!!!!!!!
Tudod, mindenki azt tesz a saját életével, amit akar. Egészen addig, amíg másoknak nem árt vele.
(A traktor nemtud mucus lennismiley!!!!!!!!!!!!!!!)


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
jkte
Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 20
Regisztrált: 2008.05.26
Elküldve: 2008-06-30 13:34
Keves Buga Jakab!

Igaz nem szólítottál meg, de hozzászólásod válaszra kényszerít.
A Tûzoltó Egyesület eredményeit csapatmunkában értük el, ezért azokat nem tûzhetem a zászlómra, mint (volt) képviselõ-jelölt.
A választás elõtti bemutatkozásom során, mint egy rólam készült fényképként kívántam csak az egyesületet (nem a legjobb kifejezéssel élve) felhasználni. Csupán a könnyebb beazonoítás céljából.
Remélem az Egyesület fejlõdése ezután is töretlen marad, függetlenül az idõközi választás eredményétõl. A fórumon olvasottak alapján is az derül ki számomra, hogy a képviselõ-jelölteket a magánéletük és munkájuk alapján, esetleg vélt vagy valós sérelmek alapján skatulyázzák be.
Annak mindenesetre örülök, hogy a helyi tûzoltó egyesület munkáját eredményesnek tartod. Felhívom szíves figyelmedet a "helyi lánglovagok" címû fórumra, ahol várjuk kérdéseidet, esetleg hozzászólásaidat, sõt kritikáidat is.

Üdvözlettel: Törõcsik Tamás


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
traktor
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2008-06-30 09:32
[quote]mucus18 írta:
AHA!!!!!!!!!
KEDVES TRAKTOR!
Most sem értek semmit!
Akkor te sem jutottál be a képviselõ testületbe! Sõt ezek szerint igencsak a végén kullogsz a listán.
Ez a bajod? Konkrétan. Vagy te is talpnyaló vagy?
Mert gazda biztos nem. Ha az lennél, akkor tudnád mire jó a gazdakör!!!!!!!
Bár lehet, hogy neked ahhoz is útlevél kell, hogy elhagyd az ólat?!!!
Arra lennék kíváncsi, hogy miért pont traktor a neved?!
Ezt nem akarom itt kielemezni... A szimbolika!!!!!!!!![/quote]

Nagyon vágod ezt Mucus!

Hazajövök külföldrõl és nagy kés van a hátamban.
Javaslom, hogy az összeesküvés elméletek gyártása helyett járjál (lehetõleg) két lábbal a földön. Eszem ágában sem volt jelöltetni magam, nagyobb felelõsségnek érzem ezt. A munkám sem engedi ezt meg.
Tréfás megjegyzéseidet, amely az óltól való távolságom dokumentum szükségleteit feszegeti rád hagyom.
Közben altatnak minket, hamarosan az agyadat is kiveszik. Csipkerózsika álmodból felébredve azt veszed észre, hogy a környezõ települések integetnek és jól lemaradtunk. Szép színesek leszünk, mindenféle elképzelés nélkül.
Talpnyaló? Lehet, a családomért mindent.
Tényleg, mire jó a gazdakör?
A regisztráció során már foglalt volt a Mucus18, ezért lettem traktor.
ÉS NEM VAGYOK ZETOR!

Álmodj szépeket!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
hi5
Tag

Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2008.06.16
Elküldve: 2008-06-29 20:28
Az a baj, hogy a mi kis községünkben is ilyen nagy a széthúzás, ilyen kis településen sem tudnak összefogni az emberek. Sajnos ez már "igazi" autentikus magyar "szokás". Mindenki kritizál mindenkit, de senki sem áll ki senki mellett. Mindenki tudja, mit kellene csinálni, de senki sem csinál semmit, még akkor sem, ha odakerül, ahol lehetõsége lenne rá. A népbutítás, uszítás meg megy ezerrel.....



* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2008-06-28 18:37
[quote]traktor írta:
Ide figyuzz Mucus18!

Hát hogy sordöntõ lett a csütörtök vagy sem, azt így pénteken se nagyon tudjuk.
Az biztos, hogy ámítottak minket rendesen. A BBori ha gazdakört akar megalapíthatja anélkül, hogy képviselõ lenne. Nosza rajta! Csak azzal munka van. Ha csak dumálunk róla abból semmi nem lesz. Szerencsére az emberek átláttak rajta.
Lottózós Kiskocka majd elfogulatlanul a Föld összes baján (pl. világbéke) segíteni fog, miután a sport bejutott a BL-be. Jobb lenne ha elõbb visszaadná azt ami nagyon hiányzik a faluházból. Az elejét.
Az ablakon kiugráló - asziszem - alpolgármester (Gajdosgéza) legmegbízhatóbb emberünk. Nem Õ hagyta itt az összes betegét szó nélkül? Ha olyan szuper képviselõ, mint orvos, akkor jaj nekünk. De legalább vicces.
Ez van Mucus. Nem maradtál le semmirõl.

Üdvözlünk JászalsószentLITYÓN![/quote]

Idefigyelj"zetor"!

Sok igazság van abban,amit írtál,de csak féligazságok!
Én nem mondom,hogy nekem van igazam,csak hátha adhatok valamit hozzá a mondandódhoz!?
Azt tudjuk,hogy továbbra is az"etnikum"fog polgármesterkedni a faluban,amit csak a választók maguknak köszönhetnek,gondolom te is elmentél,ahogy én is,mi megtettük a magunkét.
Itt többrõl van szó,mint a"gazdakör",valóban mûködhet anélkül is jó valami,ha a vezetõje nem képviselõ.
Csak nézzük meg a tûzoltókat,mennyit dolgoztak azok a"gyerekek",hogy most úgy néz ki a TÛZOLTÓK székhelye ahogy!
Törõcsik Tamás nem került be,nekem nem rokonom,nem is barátom,ismerem,de kíváncsi leszek rá,ha a belvíz megint betör a lakásokba,kertekbe kit fognak hívni és ki megy elsõként??
Az a kiskoczka,aki valóban csak eddig kapott a falutól,mint jó elvtársak leszármazottja,vagy az elõbb említett személy és csapata!
Valóban van egy faluházunk,amibõl magánszemélyek profitálnak lassan 18 éve,megmondom õszintén a Kultúrnak sokkal több haszna van,ott dolgozik 30-35 rokkant,akik nem segélyért járnak,hanem tesznek valamit az életük jobbra fordításának érdekében.
Arról nem beszélve,ha nem lennének ott már régen összedõlt volna!
Szóval Koczka helyett egy virágot is beültethetnénk a testületbe,az legalább mindíg ott volna!
Sport??
Azt inkább nem minõsíteném,bár van róla fogalmam,ha lehetek"szerény"!
Gajdos doktor??
Más téma.Mi,a falu tette ilyenné és a falu vezetése,mindent elnéztek neki az elején,most itt tartunk.
Képességeit nem vonom kétségbe,de..??
Igen vicces,ami nem baj,sõt!
De ott a másik doktor,akinek az aszisztensnõje RENDEL,mert fogalma sincs mi a dörgés!
Szóval ez a három ember sokat nem fog tenni ezért a faluért,odavehetjük Szabót is,bár ne legyen igazam!
Már akkor ismertem,amikor a berényi Shell-kutat üzemeltette,ahonnan TÁVOZNIA KELLETT,majd bedõlt autókereskedés és sorolhatnám,most megérkezett hozzánk,mint próféta.lelkük rajta,bár ha azt megteszi amit igért,kissebbségnek,akkor az összes"bûnét"elnézem neki!smiley
A többirõl most szó ne essék,helyhiány miatt!

Üdv:Betyár


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2008-06-28 18:09
[quote]Borka írta:
Sziasztok!
Mint volt képviselõ, aki benne volt a feloszlatás kezdeményezésében úgy érzem, hogy az eredmény ellenére, amit tettünk azzal a lakosság többségének a véleményével megegyezik. Lehet vitatkozni ,meg utólag megfejteni sok mindent, de a lényeg ott lapozik, annak ellenére,hogy a a szavazók kevesebb mint negyedének szavazata volt az aki marasztalni akarta, mégsem volt képes a többség összefogni, hogy ez megváltozzon,ha ezt szerették volna.[/quote]

Szia Bori!

Az a baj,hogy talán késõn léptetek?
Az elsõ intõ jelekre mozdulnotok kellett volna és nem mojolni 1,5 évig!smiley
Sajnos azt kell hogy mondjam,régóta vártam a 2006-os választási eredményre,bíztam bennetek,rátok szavaztam és még sokan mások,de sajnos nem tudom mi okból nem váltottátok be a hozzátok fûzött reményeimet(inket).
Talán naívak voltatok?sokan rutintalanok?féltetek????,nem tudom.
De ettõl több kellett volna!!
Mindannyian bíztunk,hogy legalább a víz témában"tiszta víz"kerül a pohárba,nem történt meg,ment a ködösítés,ami sokaknak nem tetszett és máig nem értik,hogy történhetett ez meg nálunk???,és ne mutogassunk visszafelé,az nem etikus.
Behajtottátok fejeteket a tiló alá és ez lett a vége,sok jó akaratú képviselõ nem jutott vissza,hogy miért?,jó kérdés Te biztosan jobban tudod a választ,amit én csak sejtek!
A munkátokat"megköszönték"a választók????,tudjuk,hogy semmi nem fog változni,volt egy híres(nagyon)politikus,aki azt mondta:
"jobb a sátorból kifelé vizelni,mint ha befelé tennénk"
Nem tudom érted-e,de valószínûleg igen,amikor bent voltatok akkor kelett volna tennetek valamit!!
Most ott tartunk,hogy"dísz képviselõink"vannak,akik közül vannak akik nem is itt laknak,x.nak az egészbe bele és folyik a falurombolás!
Szóval ez van Bori!
Hidd el,hogy tõlem jobban senki nem sajnálja,hogy így alakult,indulni akartam képviselõnek,mielõtt azt kérdeznéd,miért nem indultál akkor?,ahelyett hogy osztom itt az észt,tudod a saját Hazájában senki nem lehet próféta,még akkor sem,ha jót akar!
Tudom ez a 22-es csapgája,sajnálom hogy így alakult!smiley
Talán legközelebb már tapasztaltabbak,bátrabbak lesztek!
Addig is kívánok a"kimaradottaknak"sok sikert és egészséget,mert hidd el az a legfontosabb!

Üdv:Betyár!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
mucus18
Tag

Hozzászólások: 5
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy city
Regisztrált: 2008.05.27
Elküldve: 2008-06-27 21:28
AHA!!!!!!!!!
KEDVES TRAKTOR!
Most sem értek semmit!
Akkor te sem jutottál be a képviselõ testületbe! Sõt ezek szerint igencsak a végén kullogsz a listán.
Ez a bajod? Konkrétan. Vagy te is talpnyaló vagy?
Mert gazda biztos nem. Ha az lennél, akkor tudnád mire jó a gazdakör!!!!!!!
Bár lehet, hogy neked ahhoz is útlevél kell, hogy elhagyd az ólat?!!!
Arra lennék kíváncsi, hogy miért pont traktor a neved?!
Ezt nem akarom itt kielemezni... A szimbolika!!!!!!!!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
traktor
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2008-06-27 14:01
Ide figyuzz Mucus18!

Hát hogy sordöntõ lett a csütörtök vagy sem, azt így pénteken se nagyon tudjuk.
Az biztos, hogy ámítottak minket rendesen. A BBori ha gazdakört akar megalapíthatja anélkül, hogy képviselõ lenne. Nosza rajta! Csak azzal munka van. Ha csak dumálunk róla abból semmi nem lesz. Szerencsére az emberek átláttak rajta.
Lottózós Kiskocka majd elfogulatlanul a Föld összes baján (pl. világbéke) segíteni fog, miután a sport bejutott a BL-be. Jobb lenne ha elõbb visszaadná azt ami nagyon hiányzik a faluházból. Az elejét.
Az ablakon kiugráló - asziszem - alpolgármester (Gajdosgéza) legmegbízhatóbb emberünk. Nem Õ hagyta itt az összes betegét szó nélkül? Ha olyan szuper képviselõ, mint orvos, akkor jaj nekünk. De legalább vicces.
Ez van Mucus. Nem maradtál le semmirõl.

Üdvözlünk JászalsószentLITYÓN!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 797
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2008-06-26 09:13
[quote]mucus18 írta:
Mi lesz csütörtök este?
[/quote]

[url=http://jaszalsoszentgyorgy.net/news.php?readmore=27]A Községi Önkormányzat Képviselõ-Testületének alakuló ülése
2008. június 26.-án (csütörtök) 14.00-kor[/url]


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
mucus18
Tag

Hozzászólások: 5
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy city
Regisztrált: 2008.05.27
Elküldve: 2008-06-25 21:59
[quote]Firedog írta:
Csütörtök este sorsdöntõ lesz!smiley[/quote]
Mi lesz csütörtök este?
És milyen gazdakörök?!!!!!!!!
Én lemaradtam, mint a borravaló. smiley
Nem értem.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
traktor
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2008-06-20 09:58
Kiskocka megmondta a sportolóknak, hogy ha Imi osztja jó lesz nekünk. A tótmiklós meg be se jutott. A Borika Gazdakörhöz (gazdaköreihez) meg nem kell képviselõnek lenni. A testület meg jobban hasonlít konzíliumra*. Orvos van bõven. A gyógyszer is adott. Az altatóorvos már be is mosakodott. Akár mûteni is lehet. Nem középiskola kell itt, meg tanuszoda, hanem kórház! Úgyis sok a beteg.

*konzílium : orvosi tanácskozás valamely betegség gyógykezelései módjának meghatározására





* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
Borka
Tag

Hozzászólások: 1
Lakóhely: Jasztgy
Regisztrált: 2008.06.16
Elküldve: 2008-06-18 23:52
Sziasztok!
Mint volt képviselõ, aki benne volt a feloszlatás kezdeményezésében úgy érzem, hogy az eredmény ellenére, amit tettünk azzal a lakosság többségének a véleményével megegyezik. Lehet vitatkozni ,meg utólag megfejteni sok mindent, de a lényeg ott lapozik, annak ellenére,hogy a a szavazók kevesebb mint negyedének szavazata volt az aki marasztalni akarta, mégsem volt képes a többség összefogni, hogy ez megváltozzon,ha ezt szerették volna.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
mucus18
Tag

Hozzászólások: 5
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy city
Regisztrált: 2008.05.27
Elküldve: 2008-06-18 21:18
Kedves Hi5!
Azért nem nevezem meg a forrásomat-én, mert abból problémák lehetnek.
Más.
1. A jásztelki rokonod egyáltalán nem reprezentatív!!!! Nekem ismerõseim dolgoznak ott: örültek, hogy elment.
2. A Polgármester úr egy nagy gyerek!!! Egy jó nagy kisebbrendûségi komplexussal. Bizonytalan. Viszont kompenzál!!!Ezért olyan arrogáns.
3. Elfogult vagy!
4. Nem figyelsz oda eléggé!!!! A modorával és a stílusával voltak problémák!! Nem a szakmaisága okozta a szakadást. (Sajnos ezek is hagynak kivetni valót!) Most hallottam: az okos ember okos és jó szakemberekkel veszi körül magát.....
5. A KÉPVISELÕKNEK NEM KELL ÉRTENIÜK AZ ÖNKORMÁNYZATI MUNKÁHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!! EZ A JEGYZÕ DOLGA!
6. a többit találd ki!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
csipa
Tag

Hozzászólások: 8
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2008-06-18 17:05
Gratulálok a polgármester úrnak ahhoz, hogy 1.5 év alatt az 1500 szavazatából sikerült 414- et csinálni. Csak így tovább és a következõ választásra mínuszos lesz az eredmény. Hacsak az övéi közül nem sikerûl néhányat a faluba telepíteni és ezzel szélesíteni illetve "színesíteni" a szavazó táborát. Hiszen "Keskeny" az ösvény, amelyen visszatalálhatna a korábbi választóihoz.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
hi5
Tag

Hozzászólások: 5
Regisztrált: 2008.06.16
Elküldve: 2008-06-18 13:28
Az a baj, hogy sok "pletyka" meg ilyen jellegû megfoghatatlan érv (én így hallottam-nekem ezt mondták stb.) áll szemben tényleges teljesítménnyel. Nekem az a véleményem, hogy 1,5 év alatt tényleg jutott pénz sokmindenre (a szûkös anyagiak ellenére) és a község fejlõdött, természetesen voltak hibák is. Az más kérdés, hogy a polgármester stílusa és természete milyen. Velem például nagyon lenézõen és lekezelõen beszélt (nagyon fel is idegesített és bántó volt), de épp ezért nem tudom róla elképzelni, hogy írányítanák, bár ha így van, nagyon jól megszervezték.
Sok pletyka áll szemben egy olyan ember teljesítményével, aki valljuk be unszimpatikus és öntelt.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
Arwin
Tag

Hozzászólások: 2
Regisztrált: 2008.06.04
Elküldve: 2008-06-18 10:23
[quote]saces333 írta:
[...] Azt hiszem, csak ennyit szeretnénk:[...]
-dolgozni, itt helyben, Jászalsószentgyörgyön.
[/quote]
Nem vagy egyedül...


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
saces333
Tag

Hozzászólások: 2
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.06.16
Elküldve: 2008-06-17 12:23
A következõképp vélekedek a választásról: Szarvák Imre, ha a becsületét meg akarja menteni, mondjon le a második helyezett javára. Ugyanis nekem az ilyen gyõzelem nem kellene. Mire is gondolok?
A hírek szerint minden kisebbségi választó pénzt kapott. (Ez ugyan nem tudom, mennyire igaz, de el tudom képzelni. Akire viszont nem vonatkozik: nem inge, hát ne vegye magára...)
Az apósjelölt megfenyegette a falu papját. Ezt biztos forrásból tudom, hogy igaz is-egyébként elmozdítani egy papot nem olyan egyszerû, ahogy ezt néhányan szeretnék... Tehát üzenem mindenkinek, akár megnyugtatásképp is, a papunk biztosan marad, tisztelt érsek úrnak nincs szándékában elmozdítani!
És szerintetek ezek után mi jöhet még? Nem szeretném megtudni...
Lehet, hogy Imi nem ilyen, de az apósjelölt mindig le fogja járatni. Szerintem.
Kedves polgármesterünknek el kéne gondolkozni, hogyis lenne becsületes...
Ja! És jó lenne, ha a hatalmi harcok levét nem mi innánk meg, szentgyörgyiek. Azt hiszem, csak ennyit szeretnénk:
-nyugodt körülmények között élni
-iskolába, óvodába járatni gyerekeinket
-orvosi ellátást szeretnénk (gyerekorvos, nõgyógyász, bõrgyógyász)
-a vallásunkat szabadon gyakorolni
-dolgozni, itt helyben, Jászalsószentgyörgyön.




* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Helyi idõközi Önkormányzati választás
traktor
Tag

Hozzászólások: 10
Regisztrált: 2008.06.17
Elküldve: 2008-06-17 11:54
Akkor Jásztelken kellet volna maradnia.
Mert itt 940-en biztos nem szeretik.


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Oldal: 1 / 2 1 2 >
Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
185.191.171.xxx @ photo...
54.36.149.xxx @ photo...
85.208.96.xxx @ photo...
85.208.96.xxx @ photo...
18.226.251.xxx @ forum...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 158 hete
Észrevétel... 213 hete
Egyéb videók 443 hete
Zene 445 hete
Utcanev valt... 446 hete
Országos po... 497 hete
Humoros videók 520 hete
Vadas 533 hete
Emlékek 608 hete
Kifestõk, s... 629 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Hogyan értékelnéd a 2023-as évet településünk szempontjából?

Nagyon jó volt, csak így tovább.

Idén több fejlesztés kellene.

Semleges.

Nem volt jó.

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16217 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2024
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar