Fórumtéma - Jászalsószentgyörgy nem hivatalos közösségi portálja - Friss, érdekes és független! 

 

 

Navigáció
Történelem
Térkép
Címjegyzék
Helyi Hírek
Helyi Sajtó
Játékok
Cikkek
Galéria
Fórum
Chat
Idõjárás
Vendégkönyv
Apróhirdetés
Letöltések
Linkek
Keresés
Kapcsolatfelvétel
Gy.I.K. (FAQ)
Bemutatkozások
Képviselõ-Testület
Ifjúsági Egyesület

Véletlen képek a Galériából



Utoljára feltöltött kép:

202406220917280_t1.JPG
Ballagás.


+ több új kép


Utoljára létrehozott albumok:

Ballagás 2024.
Jász Világtalálkozó...
Búcsú 2024.
Majális 2024.
Lakástűz a Zagyva úton.
Utoljára feladott hirdetések:

Régi lakások elör...
Kerékpárok, Motork...
Vállalom - fürdõ...
REDONY KÉSZÍTÉS. ...

Online felhasználók
Vendég: 11
Nincs Online tag

Regisztráltak: 1,384
Legújabb tag: Kata0111
Híreink egy részét nekik köszönhetjük:

SzolJOn.hu
Police.hu
MTI.hu


Köszönjük!

Híreink
Beavatkozás lehet a ritka kórral élő Velkei Nikoletta reménye [562 megnyitás] Önkormányzati és EP. választás 2024. [7017 megnyitás] Illegálisan vágtak ki több száz fát Jászalsószentgyörgyön. [930 megnyitás] Régi vágyuk vált valóra a fontos jászalsószentgyörgyi földút mellett élőknek [684 megnyitás] 200 millió forintból újul meg az úthálózat és a közvilágítás Jászalsószentgyörgyön [1334 megnyitás] Súlykorlátozás lép életbe Szolnok és Jászberény környékén [854 megnyitás] Szerdán kupa mérkőzés a Vadasban. [1236 megnyitás] Év végéig nyolc szakaszban tervezik meg a 32.-es főút felújítását. [4791 megnyitás] Érdekfeszítő helytörténeti írásokat mutattak be Jászalsószentgyörgyön [755 megnyitás] 2024.01.01-től az M4-es teljes hosszán díjköteles lesz [426 megnyitás]


Figyelem

A honlap CSAK akkor lesz teljesértékű, ha bejelentkezel !


Ha még nem regisztráltál kattints IDE !

(Bejelentkezés után ez a panel eltünik!)

Fórumtéma megtekintése
Fórum | Településünk | Hazai pálya
Szerző RE: Közbiztonság
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2008-12-30 13:06
[quote]papi írta:
A többi ivó cimbora beszari módon kussolt, vagy látva a példát õk sem fizettek?Nem volt egy tökös magyar ember aki segitségedre lett volna,hogy ne kelljen rendõrt hívni?[/quote]

Honnan jöttél????
Nem Magyarországon élsz???itt ez dívik,kussolj és akkor túlélheted,ha ugatsz valakitõl kapsz,ha mástól nem a Rendõröktõl,itt nem lehet tudni!
Amúgy 30 éve én is ilyen idealista voltam,rá kellett jönnöm,hogy ennyi birkával nem lehet egy élhetõ országot csinálni,sajnos nem pattantam le,ha fiatal vagy Te még megteheted!!
Isten Áldjon!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Közbiztonság
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2008-12-29 21:46
[quote]BugaJakab írta:
[quote]chasey írta:
Helo. Közbiztonság. smiley Tegnap egy nem fizetõ vendég miatt próbáltam kihívni a rendõröket, szerintetek? Kijöttek? Nem. Közölték, hogy mivel nekik 1 óra hossza mire Jászberénybõl kiérnek, nem jönnek smiley Ennyit a közbiztonságról, vicc. smiley[/quote]

Bezzeg El Qró ferit 20 ezer rendõr védi,ha végigmegy Bpesten,természetesen a vidékiek is!
Nem tudom hallottatok e róla,január 12-én sztrájkolni??akartak a zsaruk,velük mindjárt megállapodtak,ahogy a Bírók,Ügyészek és más szervek dolgozóival!
Ezekre szükség van a hatalom megtartására!
Én egyszer láttam egy miniszterelnököt(ex),aki egy rádiósfelvétel alkalmával egyedül sétált a Bródy Sándor utcai MRádió elõtt vagy 10 percig,sokan fel sem figyeltek,hogy ki is az???viszont ha tíz "szekrényajtó"védi tuti körbeállják!
Nevet nem mondok,tõle sem vagyok elájúlva,pedig a védelem járna neki is!!!

Így aztán a berényi rendõrök már MÁRCIUS 15-re gyúrnak,kell az erõ,hogy magyr testvéreit verje!!

Minket meg öljenek meg 200 forintért,ez ám a"demokrácia"bolsevik módra![/quote]


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Közbiztonság
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2008-12-29 21:27
A többi ivó cimbora beszari módon kussolt, vagy látva a példát õk sem fizettek?Nem volt egy tökös magyar ember aki segitségedre lett volna,hogy ne kelljen rendõrt hívni?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Közbiztonság
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2008-12-26 12:34
[quote]chasey írta:
Helo. Közbiztonság. smiley Tegnap egy nem fizetõ vendég miatt próbáltam kihívni a rendõröket, szerintetek? Kijöttek? Nem. Közölték, hogy mivel nekik 1 óra hossza mire Jászberénybõl kiérnek, nem jönnek smiley Ennyit a közbiztonságról, vicc. smiley[/quote]

Bezzeg El Qró ferit 20 ezer rendõr védi,ha végigmegy Bpesten,természetesen a vidékiek is!
Nem tudom hallottatok e róla,január 12-én sztrájkolni??akartak a zsaruk,velük mindjárt megállapodtak,ahogy a Bírók,Ügyészek és más szervek dolgozóival!
Ezekre szükség van a hatalom megtartására!
Én egyszer láttam egy miniszterelnököt(ex),aki egy rádiósfelvétel alkalmával egyedül sétált a Bródy Sándor utcai MRádió elõtt vagy 10 percig,sokan fel sem figyeltek,hogy ki is az???viszont ha tíz "szekrényajtó"védi tuti körbeállják!
Nevet nem mondok,tõle sem vagyok elájúlva,pedig a védelem járna neki is!!!

Így aztán a berényi rendõrök már MÁRCIUS 15-re gyúrnak,kell az erõ,hogy magyr testvéreit verje!!

Minket meg öljenek meg 200 forintért,ez ám a"demokrácia"bolsevik módra!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Közbiztonság
papi
Tag

Hozzászólások: 98
Regisztrált: 2008.09.13
Elküldve: 2008-12-25 21:35
[quote]MGharcos írta:
Köszönöm az észrevételt Firedog Úgy gondolom igazad van abban amit írtál sõtt még elég finoman fogalmaztál . Én sem szeretnék ilyen szervezetbe tartozni amelyikbe olyan tagok is tartoznak akik talán még azt is mondhatnám hogy a másik oldalra tartoznának inkább .Tisztelet a kivételnek . De bármi változást akarunk is csak össze fogva érhetjük el és csak törvényes kereteken belül, de sikerülhet ! Ha egy közösség Összefog sokmindent megtud valósítani csak félre kell tenni az írigykedést rosszindulatot egymással szemben és össze kell fogni a település közös jövõje érdekében ."Nem az a fontos hogy ki mennyi pénzt hoz az országba hanem hogy ki mennyi jót hasznosat és szépet tud cselekedni a Magyar közösségért" Wass Albert . Isten Óvjon ![/quote]


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Közbiztonság
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2008-12-23 07:27
Máskor ezt a számot használd: +36302781478 (KMsmiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Közbiztonság
chasey
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 2
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.09.25
Elküldve: 2008-12-22 21:34
Helo. Közbiztonság. smiley Tegnap egy nem fizetõ vendég miatt próbáltam kihívni a rendõröket, szerintetek? Kijöttek? Nem. Közölték, hogy mivel nekik 1 óra hossza mire Jászberénybõl kiérnek, nem jönnek smiley Ennyit a közbiztonságról, vicc. smiley


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Közbiztonság
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2008-09-25 20:50
Igaz nem helyi érdekeltségû, de azért tanulságos:

[img]http://jaszalsoszentgyorgy.net/images/forum_hatvan.png[/img]


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző RE: Közbiztonság
BugaJakab
Tag

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 419
Regisztrált: 2008.06.27
Elküldve: 2008-09-25 13:27
Wass Albert??

Már rossz ember nem lehetsz!smiley

Most lehet sokan ki fogtok nevetni,de amiket írtok azokban mindben van valami féligazság!
De,szerintem egy olyan átfogó törvényt kéne a jelenlegi"magyar"(csak nevében az)parlamentnek meghozni,amelyek biztonságosabbá is teszi életünket és nem csak beszélnének róla!
Az már mindennek a teteje,ami a hétvégén volt Bp.-en,mitõlünk kell megvédeni a tücsköket??röhej El Qró segítségével és a bûnözõ Kolompár vezetésével!!
Szóval az én mondandóm!
AMERIKA!!!!!
A magántulajdon és a saját életem védelme minden áron,akár a behatoló életével is fizethessen,szabad fegyverhasználat,törvényes kereteken belül!
És egy úgynevezett"serif"rendszer,a falu közigazgatási határain belül lenne joga eljárni,akit a falu vezetõsége,a lakosok jóváhagyásával választ ki,meg,mondjuk ne egy 40 kilós beszari alak legyen!
természetesen képzett,rendõri iskolát végzett emberekre gondolok!
Akik a faluban valóban rendet tarthatnának!

Addig nem lesz rend,amíg valami drasztikus lépésre nem szánja el magát az ország!!
Fegyvereik már most is vanak a tolvajoknak,bûnözõknek,nekünk miért nem lehet,legálisan??
Tudom,erõszak erõszakot szül,de én azért kipróbálnám!!smileysmileysmiley
természetesen a halálbüntetés visszaállításával egyetemben!!!

persze lennének gondolataim,de már sokan ezeket is,ördögtõl valónak nézik,pedig eljön az idõ,hogy vagy engedéllyel,vagy anélkül,az emberek rákényszerülnek a keményebb önvédelemre!
Szerintem elébe kellene menni,perrsze értem én 700 ezer szavazat,ami csak szaporodik nem semmi!
De erre is van ötletem,de azt legközelebb!

Nos azért röviden mégis!
Ahhoz hogy valaki szavazhasson,egy hónappal elõtte behívnám,ha nem jön már nem is szavaz,a hivatalba,egy 20 pontos vizsga,Árpád,évszámok,stb,aki átmegy szavazhat!
Az nem járja,hogy egy idiótának,akit 1 kiló romlott tésztával megvesznek,annyit érjen a szavazata,mint egy felelõséget érzõ emberé!!
Ilyen rendszerek vannak ám a Viágon,csak ezt nálunk nem hangoztatják!

Üdv:Jakab!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Közbiztonság
MGharcos
Tag

Hozzászólások: 8
Regisztrált: 2008.09.15
Elküldve: 2008-09-25 07:41
Köszönöm az észrevételt Firedog Úgy gondolom igazad van abban amit írtál sõtt még elég finoman fogalmaztál . Én sem szeretnék ilyen szervezetbe tartozni amelyikbe olyan tagok is tartoznak akik talán még azt is mondhatnám hogy a másik oldalra tartoznának inkább .Tisztelet a kivételnek . De bármi változást akarunk is csak össze fogva érhetjük el és csak törvényes kereteken belül, de sikerülhet ! Ha egy közösség Összefog sokmindent megtud valósítani csak félre kell tenni az írigykedést rosszindulatot egymással szemben és össze kell fogni a település közös jövõje érdekében ."Nem az a fontos hogy ki mennyi pénzt hoz az országba hanem hogy ki mennyi jót hasznosat és szépet tud cselekedni a Magyar közösségért" Wass Albert . Isten Óvjon !


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Szerző RE: Közbiztonság
admin
Fő Adminisztrátor

Felhasználó avatara

Hozzászólások: 798
Lakóhely: Jászalsószentgyörgy
Regisztrált: 2008.05.17
Elküldve: 2008-09-24 20:34
Az "MG" netán egy ismert szervezetre utal?


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

jaszalsoszentgyorgy.lapja.hu
Szerző Közbiztonság
MGharcos
Tag

Hozzászólások: 8
Regisztrált: 2008.09.15
Elküldve: 2008-09-24 09:30
Sziasztok adatokat gyûjtök milyen a közbiztonság Jászalsószentgyörgyön ebben kérnék segítséget. Konkrét esetek is érdekelnek ha valakit megtámadtak kiraboltak stb...íjratok a privát levelezésembe akár név nélkül is. Közös Jövõnk Érdekében . ÉLJENEK A HANGYÁK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


* Jelentkezz be és eltünik a reklám!

Ugrás a fórumra:


Bejelentkezés
Felhasználónév

Jelszó



Nem vagy még tag?
Kattints ide, hogy regisztrálj.



Neked nem kerül semmibe csupán 2 percedbe,
de ezzel elismered a munkánkat!


Elfelejtetted a jelszavad?
Kérj egy újat itt.
Cookie Info

Honlapunkon sütiket (cookie) használunk a felhasználói élmény fokozása érdekében.
Amennyiben szeretnél vele megismerkedni, ITT bővebb információt találsz róla.


Ki, mit néz?
54.36.148.xxx @ news.php
54.36.149.xxx @ photo...
54.36.148.xxx @ repor...
85.208.96.xxx @ photo...
85.208.96.xxx @ photo...
85.208.96.xxx @ photo...
3.14.132.xxx @ photo...
3.137.218.xxx @ forum...
18.116.8.xxx @ photo...
3.135.190.xxx @ photo...
13.59.214.xxx @ photo...

Egyszerre 179 fő a rekord.

Fórumtémák

Friss hozzászólások
Betörés!!! 168 hete
Észrevétel... 223 hete
Egyéb videók 453 hete
Zene 455 hete
Utcanev valt... 457 hete
Országos po... 507 hete
Humoros videók 530 hete
Vadas 543 hete
Emlékek 619 hete
Kifestõk, s... 640 hete

Legnépszerűbb témák
Észrevételek a fa... [668]
Országos politika [317]
Vicc [240]
Parlamenti Választ... [180]
Önkormányzati vá... [139]

Bejelentketés után "kattintható" lesz, addig használd a menüt.

Szavazás

Sajnálod, hogy Szarvák Imre befejezi a polgármesterséget?

Igen

Nem

Semleges

Szavazáshoz be kell jelentkezni
Lájkolj!

Security System 1.8.3 © 2006 by BS-Fusion Deutschland
16374 kísérlet blokkolva

Szomszédos települések: Jánoshida, Jászladány, Szászberek ; Környező városok: Abony, Cegléd, Jászapáti, Jászberény, Nagykáta, Szolnok, Újszász
Te vagy a(z) . látogatónk.
Copyright © 2008-2024
Jászalsószentgyörgy
PHP-Fusion v6.01
voodz by: sonar